BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

Migrace na nové fórum

13. září 2016 | autor: AlexZ4

V noci z 12. na 13. 9. 2016 došlo k migraci fóra BMW Auto klubu Česká Republika na nový systém. Před prvním přihlášením si nechte vygenerovat a zaslat na email odkaz sloužící ke změně hesla pomocí volby „Zapomenuté heslo“ v přihlašovacím formuláři.

Vážení uživatelé,

v noci z 12. na 13. 9. 2016 došlo k migraci fóra BMW Auto klubu Česká Republika na nový systém.

Z technických důvodů je možné, že i v průběhu cca 48 hodin po migraci může docházet k výpadkům dostupnosti webu, jelikož spolu s migrací došlo také k přesunu webu na jiný server, což si vyžádalo změnu DNS (jmenných) záznamů domény.

Zároveň je v novém systému vyřešen problém s duplicitou nicků. Při migraci byly duplicitní nicky doplněny o pořadovou číslovku (např. nicky „Dave“, „dAVE“ a „DAVe“ byly nově přejmenovány na „Dave“, „Dave_1“, „Dave_2“).

Před prvním přihlášením si nechte vygenerovat a zaslat na email odkaz sloužící ke změně hesla pomocí volby „Zapomenuté heslo“ v přihlašovacím formuláři.

V případě problémů s přihlášením se obraťte na email rada(zavináč)bmwklub(tečka)cz s popisem problému (nezapomeňte přesně napsat přihlašovací jméno / nick). Předpokládaná reakční doba na emaily je cca 24 hodin.

S pozdravem

Výkonná rada BMW Auto klubu Česká Republika

 

Důležité INFO :

Avatary a podpisy - http://www.bmwklub.cz/forum/viewtopic.php?f=48&t=91174&p=1065277#p1065277

banner
banner
banner