BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je stř 26.06.2019 02:45

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 21:14 
Ahoj vsichni, mam e66 750Li a na zrcatku mam 3 cudliky na dalku treba na vrata. Snazil jsem se to nekolikrat rozchodit, i dle navodu ale vubec mi to nejde. Nevite nekdo jestli existuje nejakej seznam nebo nejakej navod s kterymi zarizenimi to funguje a s cim ne? Mate nekdo zkusenost a funguje Vam to? Dik

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 21:27 
Ani na vrata Hörmann a bránu somfy mě to nefunguje. Vrata mají jinou frekvenci a brána má nějakej posranej plovoucí kód. Takže nejsi sám. Už jsou tu o tom témata. Pohledej.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 21:32 
me to normalne na novejch hörmannech s plovoucim kodem funguje... on je jen supr voser to nastavit.. ale zatim to fungovalo me i vetsine mejch zakazniku... jen kazdej ovladac potrebuje desne specifickej postup parovani...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 21:35 
Ja som to skusal rozchodit x krat ale nepodarilo sa ni to, teraz nedavno mi jeden chalan “inplemntova” moje dialkove do zrkadla cize ci mi to funguje na tlacitka na zrkadle..

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 21:39 
Mam hormann i Somfy. V nedeli jsem se s tim jebal asi hodinu i s navodama v ruce jak uplnej vul a nic. Nejdriv jsem paroval pres ovladace, pak jsem zklusel i dle navodu pres hlavni jednotku (co je na motoru) a nic.

Snejku: Hormann teda funguje? Az priste prijedu tak mi to musis nastavit nebo z toho vykvetu. Taklva skvela funkce a ja ji nemuzu pouzivat.

Jake dilema :-D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 22:15 
Pista: taky jsem seděl v autě s návodem přímo z příručky k autu a s youtubem jako debil a nic. Řešil jsem to i se somfy a údajně mají nějak blokováno přidání jiného ovladače z "bezpečnostních duvodu". Řešil to nějakej jejich technik přímo s centrálou. Mám vyměněno několik mejlu a jediný co mě doporučil bylo rozkuchat jejich ovladač a napájet ho s tlačítkem v zrcátku. Tvrdil, že to nesparuju. Pak jsem na to už sral.
A hormanna mám s jinou frekvenci, tak možná proto. Nevím. Divný je, že ovladačem od somfy otviram i hörmanna. Obráceně to nejde.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 22:34 
Mam hormana taky a ani omylem se zrcatko nenauci ten kod. Myslel jsem ze je problem v zrcatku, kamos si koupil taky, a taky ani omylem. Pak to prubnul na nejakou posahanou zavoru a zcela bez problemu, takze je jasne ze novy pohon od hormana neni kompatibilni s tisic let starym homelinkem od bmw. A frekvence samozrejme souhlasi, ja mam 868MHz.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 23.05.2019 22:10 
Ok takze tim padem to neni tim ze jsem totalne levej ale tim ze to proste dost dobre moc nefunguje. No jak rikam, Snejku az tam budu tak je to jasny. :-) Kazdopadne diky za reakce. Je to skoda, protoze by to byla skvela pohoda to mit na tom zrcatku. Kazdopadne frekvence by mela souhlasit tech 868Mhz

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 23.05.2019 22:48 
no to neni jisty kdo je levej... ono nektery ovladace staci drzet a oni vysilaj kod... ale v blbej cas to ten ovladac prestane vysilat a pak se to nenauci... nektere ovladace je treba mackat proste porad dokola na jednotlivy vysilani.. no je to dost oser... ono zaklad je hlavne dobre vymazat ty puvodni ovladace a hlavne bejt trpelivej, to uceni trva treba i 4-5minut... proste to ze neco blika a pak neblika a pak zas blika z toho nedela ukonceny parovani...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 23.05.2019 23:06 
no a v nejhorším si koupit obyč transmitter, napojit k vratům a sparovat s autem.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další